Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd

iyi kalite Gerotor Hidrolik Motor satış için
iyi kalite Gerotor Hidrolik Motor satış için
Merhaba, Hanhan, sevgili dostum! Whatsapp tarafından sizinle irtibatta olun.

—— Ricky Naidoo

Merhaba, Sevgili Alysa, uzun boylu ve hoş bir kıza benziyorsun. Kataloglarınız için teşekkürler, yakında cevap vereceğim.

—— Bhavin Gandhi

Sevgili Emily, tatlı bir kızsın. İrtibatta olalım.

—— Roy Quemada

Sevgili Shirley, hastanız için teşekkür ederim. Yakında geri geleceğim.

—— Sam

Sevgili Simon, örnek alındı. Ben en kısa sürede onu algılayacağım.

—— JACK LORSHBOUGH

Sevgili Albert, iyi iş, iyi bir ortak olabiliriz.

—— larry timmons

Ben sohbet şimdi

Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd
Yüksek hassasiyetli taşlama makinası Yörüngesel rotor boş HANJIU test laboratuvarı HANJIU konferansı HANJIU'ya Hoşgeldiniz HANJIU gelişmeye devam ediyor

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Hanjiu Hidrolik
No. Çalışanları : >100以上
Yıllık satış : 6000000-7000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 50% - 60%
'Önce Kalite' 'Önce Kredi'

HANJIU, 21. yüzyılın başından beri hidrolik sektöründe faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 20 yıllık bir geçmişe sahiptir ve her zaman 'önce kalite', 'önce kredi' ve 'sıfır şikayet' ilkelerini benimsemiştir ve hidrolik sektöründe yeni bir lider olmuştur. Hanjiu, iyi ürünler, iyi hizmet konusunda ısrar ediyor ve müşterilere daha iyi, daha kapsamlı hidrolik ürünler sunuyor ve sürekli çalışıyor.

Fabrikanın kuruluşunun başlangıcında, endüstriyel iş OEM'in başından itibaren başladı ve orta vadede, endüstriyel yükseltmenin ana ekseni olarak OEM ve ODM, son zamanlarda kendi markası 'HANJIU'yu geliştirmeye başladı.

Şimdi bizim 4 ana iş:

Hidrolik motor
Hidrolik direksiyon ünitesi
Hidrolik dişli pompası
Yön kontrol valfi


Şirketin yurtiçi işi% 30'dur ve% 70'i yurtdışı ihracat yapmaktadır. Mevcut hizmet sektörlerimiz arasında tarım, ormancılık, balıkçılık, denizcilik, inşaat, sanitasyon mühendisliği, hafif sanayi, madencilik, ulaşım, vb. Ve Avrupa, Asya, Amerika, Afrika'dan gelen müşterilerle derin bir ilişki ve dostluk kurduk. , Avustralya ve diğer ülkeler ve bölgeler.

Hanjiu, dünyaca ünlü Hidrolik Sıvı Sistemleri Katılımcılarına Hidrolik ürünlerle hizmet vermektedir.

Hanjiu, farklı türdeki şirketler için ürünleri özelleştirir ve tasarlar: Hidrolik Satıcılar, Hidrolik Distribütörler, Hidrolik Makineleri Üreticileri, Hidrolik Eğitim, Hidrolik Sıvı Teknik Araştırma, Hidrolik Tamir, Sıvı Güç Üreticileri, Hidrolik Sistem Çözümleri, Sıvı Güç Çözümleri vb.


Hanjiu, “eski pazardan yeni ürünler aramak ve eski pazardan yeni müşteriler bulmak” konusunda ısrar ediyor. Hidrolik endüstrisine hizmet etmeye odaklanıyoruz ve adım adım sağlam ve istikrarlı bir şekilde büyüyoruz. 2009 yılında küresel çevre koruma bilinci artmıştır. Hükümetin çevre koruma politikasına yanıt olarak, şirketimiz çevre koruma departmanının enerji tasarrufu ve emisyon azaltımına aktif olarak yanıt vermekte ve küresel çevreyi korumak için her türlü çabayı göstermektedir.

Sonsuz zaferler ve ebedi kaybedenler yoktur. Fırtına önde ve adımımız asla durmuyor. Her zaman doğru olanı yapmak ve doğru olanı yapmakta ısrar ediyoruz. En küçük şeylerden başlıyoruz ve çok çalışıyoruz. Üretim ve yönetimin her yönüne dikkatlice davranın. Gelecekte, pazarın ihtiyaçlarını karşılamak, “Made in China” yapmak ve “Made in Hanjiu” nun hidrolik sektörü için ideal bir sembol olmasını sağlamak için daha verimli ve daha profesyonel ürün öğeleri sunmak için daha çok çalışacağız.

SHIJIAZHUANG HANJIU TEKNOLOJI CO., LTD.

Bay Han (CEO)

E-posta: manager@sjzhjsm.com

İletişim bilgileri
Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd

Tel: 86-311-68123061

Faks: 86-010-80115555-568844

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)