Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd
Ana sayfa

Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd

Çin Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Merhaba, Hanhan, sevgili dostum! Whatsapp tarafından sizinle irtibatta olun.

—— Ricky Naidoo

Merhaba, Sevgili Alysa, uzun boylu ve hoş bir kıza benziyorsun. Kataloglarınız için teşekkürler, yakında cevap vereceğim.

—— Bhavin Gandhi

Sevgili Emily, tatlı bir kızsın. İrtibatta olalım.

—— Roy Quemada

Sevgili Shirley, hastanız için teşekkür ederim. Yakında geri geleceğim.

—— Sam

Sevgili Simon, örnek alındı. Ben en kısa sürede onu algılayacağım.

—— JACK LORSHBOUGH

Sevgili Albert, iyi iş, iyi bir ortak olabiliriz.

—— larry timmons

Ben sohbet şimdi

Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd

1 2 3 4
Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Hanjiu Hidrolik
No. Çalışanları : >100以上
Yıllık satış : 6000000-7000000
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 50% - 60%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

 

Shijiazhuang Hanjiu Technology Co., Ltd.Çin'de bulunan endüstriyel hidrolik bileşenlerin profesyonel bir üreticisidir - Hebei City.1995'ten beri Hanjiu, hidrolik bileşenlerin, yörünge motorlarının, direksiyon yörüngelerinin, yön kontrol valflerinin tam serisinin geliştirilmesi ve üretilmesine odaklandı.

 

 

Çin Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Ürünlerimiz şunları içerir: GEROLER ve GEROTOR motorlar, hidrolik direksiyon üniteleri, yön kontrol valfleri.50'den fazla seri, 2000 tip.Müşterilere önemli bir avantaj sağlamak için kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetler.Ürünlerimizin yüksek kalitesi ve güvenilir performansı nedeniyle, mobil, endüstriyel, akışkan gücü, dinamik, tarım, inşaat, denizcilik, otomasyon, nakliye, sıhhi vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

 

Çin Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd şirket Profili 1

 

 

Hanjiu Technology, dünyanın en iyi profesyonel yetenek ve teknolojisini bir araya getirir, yüksek nitelikli uluslararası bir personele sahiptir.Yazılım geliştirmeden donanım tasarımına, sistem testlerine kadar uzanan teknik hizmetler, profesyonel ve teknik personel tarafından tamamlanır.Hebei'de, yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış yüksek öğrenim ve araştırma kurumları olan Ar-Ge üssümüz var, 63 için ulusal patent başvuruları, bir dizi temel teknolojik başarı ve uluslararası ileri düzeyde teknik gösterge ile yakın çalışıyoruz.

 

 

Çin Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd şirket Profili 2

 

 

Makinenin kalitesini ve dengesini sağlamak için, hidrolik bileşenlerimizin mükemmel kalite ve istikrarlı performans sağlamak için her üretim adımında hidrolik motorlarımızın ve direksiyon ünitelerimizin ve valflerimizin kalitesini ve performansını kontrol etmek için en gelişmiş üretim ve test ekipmanlarını kullanıyoruz.

 

 

Müşterilerimize uygun fiyatlı, yüksek kaliteli hidrolik bileşenler sunuyoruz.Asya'nın avantajlarını elde etmek için, kalite ve maliyet açısından tam fayda, Almanya'dan anahtar makinenin temini ve Çin'deki üretim ve imalat.Hidrolik bileşenlerin 20+ yıllık performansımızı kanıtlamak için Çin'deki en iyi tedarik zincirine ve parça üreticilerine ve sağlam bir kalite ve yenilik geçmişine sahibiz.

 

 

Çin Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd şirket Profili 3

 

Kaliteli ürün performansı ve iyi itibar, ürünlerimiz yalnızca Çin'de başarılı satışlar değildir ve Almanya, Japonya, İtalya, İspanya, Polonya, Rusya, Beyaz Rusya, Güney Kore dahil olmak üzere dünyadaki 120'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. Türkiye, Mısır, Brezilya, Arjantin, Şili, Hindistan, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, ABD, Meksika ve diğer ülkelerde ürünler büyük bir karşılama ve övgüye tabidir.

 

 

Çin Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd şirket Profili 4

 

 

 

 

Amacımız basit: en iyi hidrolik motorları, direksiyon ünitelerini, valfleri, bileşenleri en iyi fiyatlarla satmak ve sektör lideri müşteri hizmeti sunmak.Her bir müşterimizi kişisel olarak tanıyoruz ve başkalarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için işimizin en değerli kısmının Perfect Hydraulics olduğunu nasıl keşfedeceğimizi biliyoruz.

 

 

Hidrolik komponentlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı memnuniyetle karşılıyor ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Çin Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd şirket Profili 5

 

İletişim bilgileri
Shijiazhuang Hanjiu Technology Co.,Ltd

Tel: 86-311-68123061

Faks: 86-010-80115555-568844

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)